Camp

PRAGUE OPEN CAMP

Srdečně Vás zveme na taneční PODF CAMP po soutěži Prague Open Dance Festival. Soustředění proběhne 13. - 14. září 2021 se skvělými trenéry. Více informací naleznete na facebookové události. Těšit se můžete na:

  • Anastasia Titkova
  • Edita Daniute
  • Alexey Silde

Anastasia Titkova

Anastasia Titkova získala mnoho ocenění v průběhu amatérské dráhy, bohužel kvůli zdravotním problémům jejího manžela ukončila svoji soutěžní kariéru velmi mladá. To ji nebránilo stát se jednou z nejuznávanějších trenérů světa a vychovat několik mistrů světa. Nyní se věnuje převážně výuce párů a zároveň je uznávaná funkcionářka a porotkyně WDSF.

Vladimir Karpov

Vladimír Karpov byl úspěšný tanečník latinskoamerických tanců a po ukončení soutěžní kariéry se věnuje trenérské činnosti. Je také uznávaný porotce WDSF.

Mirko Gozzoli & Edita Daniute

Mirko Gozzoli & Edita Daniute dozajista patří mezi legendy standardního tancování. Po ukončení úspěšné kariéry, kdy se stali mistři světa a Evropy, se věnují převážně trenérské práci. Spolupracují a vychovávájí mnoho úspěšných tanečníků. Mezi nimi jsou i zvučnácjména finalistů hlavní amatérské kategorie.

Kevin Juul

Kevi Juul je oblíbeným trenérem latinskoamerických tanců. Velmi často porotuje nejvyšší titulární soutěže WDSF.

Alexey Silde

Vicemistr světa v 10 tancích, mistr světa v hlavní kategorii dospělých i profesionálů v latinskoamerických tancích. V současné době se naplno věnuje trenérské práci a vychoval již mnoho mistrů světa napříč všemi kategoriemi a spolupracuje s finálovými páry v kategorii dospělých. Díky svému osobitému stylu učení patří mezi nežádanější a nejvytíženější trenéry současnosti.

Souhlasím
###message