O nás

Prague Open Dance Festival je největší mezinárodní taneční soutěž v České republice, kterou organizuje taneční studio COOL DANCE ve spolupráci s Českým Svazem Tanečního Sportu a World Dance Sport Federation.

PODF se každoročně účastní téměř 1000 tanečních párů z dvou desítek zemí. Naší motivací je vytvořit jedinečnou taneční událost, na kterou budou účastníci i diváci rádi vzpomínat.

V roce 2018 oslaví PODF 15. ročník a při této příležitosti se soutěž přesunula z tradičního sálu Pražské Lucerny do moderních prostor Fóra Karlín. V předvečer soutěží, 14. září, se můžete těšit na premiéru akce NINE, kde můžete vidět mistry svého oboru v oblasti tance, módy, zpěvu, či akrobacie.

Organizační struktura

COOL DANCE s.r.o. je společnost, která poskytuje všechny druhy služeb v oblasti tance. V jejím portfoliu můžete najít organizaci a spolupořádání regionálních i mezinárodních soutěží, vedení tanečního klubu, širokou nabídku kurzů pro veřejnost, show a předtančení.

RNDr. Pavel Tejc

CEO

Nikola Ščepánková

Event Manager
nikola.scepankova@ppig.czlucie

Lucie Gawelczyková

NINE Event Manager
lucie.gawelczykova@ppig.cz

Partneři a poděkování

Velké díky za pomoc a podporu při organizování tohoto eventu patří nejen naším partnerům a sponzorům, ale i všem příznivcům, dobrovolníkům, divákům a samozřejmě tanečníkům. Všichni dohromady tvoříte jedinečnou událost PRAGUE OPEN DANCE FESTIVAL.

#PODF #NIGHTOFNINE #COOLJEDE