Registrace

Registrace

Mílí soutěžící, zde se můžete přihlásit do soutěží PODF. Přihlášky musí být poslány nejpozději do 09.09.2018!

Startovné

Startovné lze nově zaplatit přes webovou stránku, nebo hotově na místě. Pokud se rozhodnete zaplatit startovné přes naši webovou stránku můžete získat slevu až 10 euro, nebo 250 Kč.

Startovné zaplacené do 9. 9. 2018 bude stát 40 euro / 1000 Kč za jednu soutěžní kategorii a 20 euro / 500Kč za každou další kategorii ve stejný den. Cena je uvedena za pár. Při platbě předem a neúčasti na soutěži se startovné nevrací. 

Startovné po 9. 9. 2018 bude možné zaplatit na místě a bude stát 50 euro /1250 Kč za jednu soutěžní kategorii a 20 euro / 500 Kč za každou další kategorii ve stejný den. Cena je uvedena za pár. Pár musí být přihlášen nejpozději do 9.9. 2018.

Milí soutěžící, prosíme zkontrolujte si po registraci zda je vaše jméno viditelné ve startovní listině. Pokud byla registrace úspěšná, budete zapsáni na seznamu. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat. 

Registrace

Vyplněním tohoto formuláře se přihlásite na taneční soutěž Prague Open Dance Festival. 

 

Vážení soutěžící,

oficiální přihlášení bylo ukončeno. Pokud se chcete ještě dohlásit na soutež, prosíme napište na email nikola.scepankova@ppig.cz. Součástí emailu musí být:

  • Jméno a přijmení soutěžících
  • WDSF MIN 
  • Země
  • Soutěžní kategorie

Pokud si přijete být odhlášeni ze soutěže a omluvit se z neúčasti, napište prosím také na nikola.scepankova@ppig.cz. Pokuď tak neučiníte a neomluvíte se ze soutěže budete penalizováni WDSF. 

Všechny omluvy budou zpracovány až po soutěži, tj. v pondělí 17. 09.