Startovní listina

DO STARTU LETOŠNÍHO ROČNÍKU SOUTĚŽE PODF 2018 ZBÝVÁ

66

Startovní listina

World Open Dospělí Latina (5)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Jan Carlos Sekera Petra Filounkova Česká republika
Benjamin Becker Natalie Agater Německo
David Steindl Lydia Kager Rakousko
Jan Liska Anezka Augustinova Česká republika
Igor Golovach Michelle-Angela Blank Spojené státy americké
World Open Dospělí Standard (4)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Vit Domorad Simona Tejcova Česká republika
Samuel Texier Anastasia Ponomareva Francie
Madis Abel Aleksandra Galkina Estonsko
Stepan Podduev Margarita Sibeleva Rusko
Mládež Standard (7)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Kristers Smits Elizabeth Shlimovich Spojené státy americké
Filip Chmel Stepanka Dunajova Česká republika
Mark Ziv Adar Moshaof Izrael
Shon Potashnik Carolin Elharar Izrael
Egor Nikolaev Aleksandra Raskatova Rusko
Fleischer Tim Gardellini Cynthia Německo
Richard Rambousek Veronika Bulirova Česká republika
Mládež Latina (7)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Kristers Smits Elizabeth Shlimovich Spojené státy americké
Filip Chmel Stepanka Dunajova Česká republika
Mark Ziv Adar Moshaof Izrael
Tomer Zveniatsky Stefany Tzukerman Izrael
Egor Nikolaev Aleksandra Raskatova Rusko
Richard Rambousek Veronika Bulirova Česká republika
Itay Shakhtman Revital Elharar Izrael
Rising Stars Standard (1)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Samuel Texier Anastasia Ponomareva Francie
Rising Stars Latin (3)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Benjamin Becker Natalie Agater Německo
Itay Shakhtman Revital Elharar Izrael
Igor Golovach Michelle-Angela Blank Spojené státy americké
Junior I Latina (3)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Philipp Alexander Morlang Eveline Ishchenko Německo
Simon Kral Julie Kubikova Česká republika
Yury Zhuk Ekaterina Luzina Rusko
Junior I Standard (2)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
christian lindmair eliana rensch Německo
Yury Zhuk Ekaterina Luzina Rusko
Junior II Latina (4)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Ondrej Vokurka Eliska Hrebickova Česká republika
ariel zaidman eden zaltsman Izrael
David Jenner Elisabeth Tuigunov Německo
idan attias moran moshe Izrael
Junior II Standard (5)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
christian lindmair eliana rensch Německo
ariel zaidman eden zaltsman Izrael
David Jenner Elisabeth Tuigunov Německo
idan attias moran moshe Izrael
Shon Potashnik Carolin Elharar Izrael
Senior I Standard (4)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Christian Holderried Daniela Saurle-Holderried Německo
Pasi Rautio Minttu Pajunen Finsko
Fabian Wendt Anne Steinmann Německo
Karsten Schroeder Christine Rothe Německo
Senior I Latina (2)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Pasi Rautio Minttu Pajunen Finsko
Jan Beranek Pavla Berankova Česká republika
Senior II Standard (12)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Zbigniew Rybarczyk Anke Schmidt Německo
Dalimil Novobilsky Pavla Novobilska Česká republika
helmut lindmair diana stuber Německo
Patrick van der Meer Sabrina van der Meer Německo
Christian Holderried Daniela Saurle-Holderried Německo
Pierre PAYEN Isabelle REYJAL Francie
Radek Pipal Jana Pazderova Česká republika
Ingo Bauer Sandra Fursattel Německo
Pavel Hrabal Lenka Hrabalova Česká republika
Lukas Povolny Katerina Novakova Česká republika
Stefano Santucci Verusca Pallini Itálie
Haul Michael Haul Larissa Německo
Senior III Standard (7)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Bernhard Duerr-Klede Regina Klede Německo
Caroline Madelene Broersma Vesper Bertus Vesper Nizozemsko
Abelbeck Juergen Abelbeck Birgit Německo
Alexander Schuermann Gisela Schuermann Německo
Antonio Lagunas Marin Matilde Sauceda Parejo Španělsko
Juergen Lueders Karin Lueders Německo
Jurgen Kleinhans Karin Kleinhans Německo