Startovní listina

653

Milí soutěžící, prosíme zkontrolujte si po registraci zda je vaše jméno viditelné ve startovní listině. Pokud byla registrace úspěšná, budete zapsáni na seznamu. Pokud ne, neváhejte nás kontaktovat.

Startovní listina

World Open Dospělí Latina (85)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Jan Carlos Sekera Petra Filounkova Česká republika
Benjamin Becker Natalie Agater Německo
David Steindl Lydia Kager Rakousko
Jan Liska Anezka Augustinova Česká republika
Igor Golovach Michelle-Angela Blank Spojené státy americké
Alexey Dolgushin Ksenia Piatakhina Rusko
Martin Ho Suhr Moordieck Emma Rise Adrian Dánsko
Valentin Kosmacev Alena Kocengina Rusko
Matyas Adamec Alessia-Allegra Gigli Švýcarsko
Armen Tsaturyan Svetlana Gudyno Rusko
Andrey Gusev Vera Bondareva Rusko
Konstantin Gorodilov Dominika Bergmannova Estonsko
Pablo Minuzzi Ida-Maria Jahn Německo
Michal Kladrubsky Helena Brezinova Česká republika
Korobchenko Alexey Odikadze Liana Izrael
Miha Zerjav Laura Karcagi Maďarsko
Dmytro Skurativskiy Yuliya Sukhotska Ukrajina
George Eduard Sutu Tereza Florova Česká republika
Timur Yusupov Sofia Kharina Rusko
Iliya Dobrev Ana Mesec Slovinsko
Tamas Petrenko Andrea Zsila Maďarsko
Daniel Zhouf Nikola Veresova Česká republika
Andrei Catalin Otelea Maria Diana Popa Rumunsko
Jan Musal Jana Kukucova Česká republika
Andrey Chumachenko Maria Titova Rusko
Gabriel Reikl Julia Osterreicher Rakousko
Petr Jezek Kristyna Cechova Česká republika
Alexander Horn Valeria Jaeger Německo
Dmitry Kulebakin Daria Sviridenko Rusko
Pavel Mandlik Sarah Johannesova Česká republika
LEONARDO ALEXIS REYNAUD Justine Francie
Ales Holman Monika Merklova Česká republika
Rudolf Bujna Ruth Svandova Česká republika
Jakub Sirc Mariya Nechayeva Česká republika
Jakub Jan Kucera Alena Rousarova Česká republika
Jan Lipa Jolana Dragounova Česká republika
Giuseppe Incatasciato Eva Fus Rakousko
Tomas Kalous Barbora Novakova Česká republika
Tomas Ludma Emanuela Kaucka Česká republika
Tomas Jakubec Linda Kvasnickova Česká republika
Michal Stelmaszczyk Paulina Kucinska Polsko
Filip Forman Natalie Novackova Česká republika
Moldovan Paul Tatar Cristina Rumunsko
Petr Otahal Vendula Prokopova Česká republika
CARMELO FORESTI ANGELICA ITALIANO Malta
Tomas Gal Sabina Karaskova Česká republika
Joni Ihanus Kathrine Barck Finsko
Jan Chobot Michaela Sadkova Česká republika
Josef Paral Adela Fischerova Česká republika
Martin Hlawiczka Joanna Sknouril Česká republika
Tomas Holy Charlotte Tomesova Česká republika
Jakub Zarybnicky Tereza Kozlovska Česká republika
Martin Tojnar Katerina Jozifova Česká republika
Tomas Fridrich Veronika Jordanovova Česká republika
Nikita Urchev Anna Merkurieva Rusko
Filip Sabol Anastasia Eremenko Česká republika
Dmitri Borovski Alisa Alexandrova Finsko
Adam Havel Adriana Srejmova Česká republika
Christian Elert Alexandra Litke Německo
Andre Bily Tereza Bila Česká republika
Filip Wozar Denisa Zaoralova Česká republika
Giiasiddin Bakhtovarshoiev Irirna Berdisa Lotyšsko
Vedran Nedelkovski Isabella Mayr Rakousko
Martin Cech Katerina Cechova Česká republika
sverre fjellstad ronja ostensvik Norsko
Daniel Klima Radka Psenickova Česká republika
Martin Synek Tereza Brzakova Česká republika
Jaroslav Ihring Natalia Varechova Slovensko
Mikhail Mikhalev Veronika Liskova Česká republika
Rabih Mourad Severine Asnar Francie
Marek Bures Anastasiia Iermolenko Česká republika
Alex Koren Ekaterina Novikova Slovensko
Lukas Briza Viktorie Pluskalova Česká republika
Stepan Dostal Tereza Simackova Česká republika
Lubomir Kozel Adela Sirocakova Česká republika
Jan Sindler Ester Jezikova Česká republika
Grzegorz Zmokly Magdalena Abramowicz Polsko
Robin Goldmann Stefani Ruseva Německo
Tomas Fisar Marketa Mullerova Česká republika
Daniel Makovec Michaela Borovkova Česká republika
Jiri Kejzar Barbora Koskova Česká republika
Daniel Maslak Jana Slezakova Česká republika
Jakub Richtar Viktorie Kaszubova Česká republika
Tomas Salaj Kristyna Latinova Česká republika
Marek Kypus Jaroslava Tietzova Sklenarova Česká republika
World Open Dospělí Standard (83)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Vit Domorad Simona Tejcova Česká republika
Samuel Texier Anastasia Ponomareva Francie
Madis Abel Aleksandra Galkina Estonsko
Stepan Podduev Margarita Sibeleva Rusko
Mark Verlotski Dina Verlotski Německo
Anton Besedin Ekaterina Strelkova Rusko
Gandor Lukas Pusch Natalie Německo
Pierre-Henri Larcher Oleksandra Riabukha Francie
Evgeny Mironov Alisa Kirillova Rusko
Volodymyr Kasilov Yulia Dreier Švýcarsko
Alexey Bredikhin Daria Bredikhina Rusko
Klemens Hofer Barbara Westermayer Rakousko
Konstantin Gorodilov Dominika Bergmannova Estonsko
Michal Kladrubsky Helena Brezinova Česká republika
Vaidotas Lacitis Veronika Golodneva Litva
Enzo Skoppek Lisa Ramke Německo
Daniel Kecskemeti Barbora Fellinghauerova Česká republika
Stanislav Moiseev Maria Moiseeva Rusko
NICOLAS BALLESTER SIMONA GENTILE Španělsko
Oleksii Halaktionov Olha Shadrina Ukrajina
Martin Benysek Martina Manaskova Česká republika
Jacek Jeschke Hanna Zudziewicz Polsko
Robert Penkava Mariana Drekslerova Česká republika
Martin Vika Zdenka Vojtikova Česká republika
Alexander Pavlov Mie Udesen Dánsko
Dominik Fus Terezia Valeria Ziffova Rakousko
Weiner Thomas Kargl Stefanie Rakousko
Igor Kruglov Ekaterina Kazmirchuk Rusko
Mikhail Schastiev Anastasia Diagileva Rusko
Iliya Dobrev Ana Mesec Slovinsko
Mikhail Bukata Polina Kadushko Bělorusko
Dariusz Mycka Madara Freiberega Polsko
Dmitry Erofeev Polina Erosh Rusko
Marcin Kleist Julia Bien Polsko
Ilia Rotar Silvia Susanne Barjabin Estonsko
Jiri Jaluvka Natalie Vyduchova Česká republika
Andrei Catalin Otelea Maria Diana Popa Rumunsko
Jan Musal Jana Kukucova Česká republika
Michal Zaloudek Daria Podshivalova Česká republika
Ilya Gasanov Liudmila Raevskaya Rusko
Matej Janak Anna Kratka Česká republika
Matej Svoboda Alina Kozar Česká republika
Herbert Stanonik Alina Soboleva Rakousko
Rares Banu Catinca Banu Rakousko
Tomas Ludma Emanuela Kaucka Česká republika
Tomas Fabera Yulia Sorokolit Česká republika
Hinrich Alex Wingenfelder Sarah Německo
Ales Kaspar Michaela Sofkova Česká republika
Joni Ihanus Kathrine Barck Finsko
Kewin Espenszyt Zofia Stefaniak Polsko
Stanislav Slomchinsky Elizaveta Denisova Rusko
earle williamson veronika myshko Ukrajina
Martin Schmiel Carolin Queck Německo
David Odstrcil Tara Bohak Česká republika
Mikhail Rybalkin Rybalkin Mariia Timofeeva Švýcarsko
Jan Karafiat Veronika Rusova Česká republika
Verba Iaroslav Shykun Yaroslava Ukrajina
Jakub Zarybnicky Tereza Kozlovska Česká republika
Adam Jakubcik Michaela Svabenicka Česká republika
trifon parushev parushev cassandra cauvemberg Francie
Filip Sabol Anastasia Eremenko Česká republika
Aleksander Grieger Hanna Maciejewska Polsko
Tomas Korec Karolina Ladyrova Česká republika
EVGENY SVERIDONOV ANGELINA BARKOVA Rusko
Jan Werthaim Barbora Konszka Česká republika
Alexandru Ionel Isabel Tinnis Německo
Ivan Subbotin Elena Pleshchenko Rusko
Filip Wozar Denisa Zaoralova Česká republika
Antonin Vyhnak Jana Brandejsova Česká republika
Leonid Khokhlov Alexandra Shoshneva Rusko
Martin Cech Katerina Cechova Česká republika
sverre fjellstad ronja ostensvik Norsko
Jaroslav Ihring Natalia Varechova Slovensko
Meinrad Wechselberger Franziska Schwarzmuller Rakousko
Rabih Mourad Severine Asnar Francie
Alex Koren Ekaterina Novikova Slovensko
Stepan Dostal Tereza Simackova Česká republika
Maxim Pugachev Kira Oxas Rusko
Piotr Paszewski Marta Mozdyniewicz Polsko
Martin Pauliny Katerina Cakorova Česká republika
Vladislav Iliushenov Natalia Yakovleva Rusko
Dominykas Granskas Helene Spilling Norsko
Daniel Makovec Michaela Borovkova Česká republika
Mládež Standard (71)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Kristers Smits Elizabeth Shlimovich Spojené státy americké
Filip Chmel Stepanka Dunajova Česká republika
Mark Ziv Adar Moshaof Izrael
Shon Potashnik Carolin Elharar Izrael
Egor Nikolaev Aleksandra Raskatova Rusko
Fleischer Tim Gardellini Cynthia Německo
Richard Rambousek Veronika Bulirova Česká republika
Ila Sibaev Marina Skorikova Rusko
Jakub Bruck Anna Riebauerova Česká republika
Mykyta Zherdiev Daryna Antonova Ukrajina
Alexandr Kneschke Evelina Donici Česká republika
Eyal Aataly Karin Kaykov Izrael
Buettner Moritz Matthies Emily Německo
GLENN-RICHARD BOYCE CAROLY JANES Anglie
Zicoane Sebastian Copos Anca Rumunsko
Vladimir Ivanov Anastasia Muliukina Rusko
Patrik Dobrusky Michaela Netolicka Česká republika
Evgeny Mironov Alisa Kirillova Rusko
ETHAN BROCK JASMINE SAUNDERS Anglie
Dragos Cimbir Beatricia Rotaru Moldavsko
Kaspar Kaldaru Agneta Pukk Estonsko
Lukas Martinek Beata Duchkova Česká republika
Boguslav Lavryk Anna-Viktoriya Kurylyak Ukrajina
Vladislav Yatkin Anna Rosochinskaya Rusko
Roman Yunkind Sofia Glotova Kazachstán
Mikhail Bukata Polina Kadushko Bělorusko
meir elkeslassy shiraz ately Izrael
Rasmus Lang Mirjam Koch Estonsko
Lukas Kolar Jasmina Affasova Česká republika
Ilia Rotar Silvia Susanne Barjabin Estonsko
Alessandro Novikau Anastasija Dittmar Německo
David Jenner Elisabeth Tuigunov Německo
Matyas Vitecek Johana Vanacova Česká republika
Jan Vild Sofie Epsteinova Česká republika
Jan Metlicky Ela Kasalova Česká republika
Patrik Buda Silvia Budova Slovensko
Ilya Gasanov Liudmila Raevskaya Rusko
Sjoerd van Rijn Jordan Koene Nizozemsko
Artem Lobanov Varvara Serova Rusko
Magnus Lindevang Larsen Slavka Kolesarova Slovensko
Tomas Cimr Veronika Novakova Česká republika
Rares Banu Catinca Banu Rakousko
Vojtech Stritesky Nela Pomahacova Česká republika
Daniel Slovak Kristyna Linhova Česká republika
Aleksey Bessonov Evgenia Kolmagorova Rusko
Ladislav Juhas Barbora Arnoldova Česká republika
Dawid Kurzawa Kamilla Anuszkiewicz Polsko
Michal Kummer Petra Rehakova Česká republika
Samuel Kmetka Sara Dobsovicova Slovensko
Tomas Kvapil Ellen Musilova Česká republika
Tomas Munzar Eliska Mottlova Česká republika
Rudolf Mistr Monika Indrackova Česká republika
Vojtech Vrablik Klara Havlova Česká republika
Kacper Greczynski Natalia Dabrowska Polsko
Ondrej Gajdos Zuzana Ruzickova Česká republika
Dominik Hodny Nikola Waldhauserova Česká republika
Daniel Provaznik Veronika Florianova Česká republika
David Jodl Klara Faltusova Česká republika
Deyan Vlaykov Emily Vlaykova Bulharsko
Krystof Pallas Hana Hendrychova Česká republika
Josef Kuca Daniela Serakova Česká republika
Otakar Zieris Zuzana Nesetrilova Česká republika
Daniil Ketov Lea Mirmov Německo
Viktor Mrazek Vykydalova Veronika Česká republika
Mikita Senin Alexandra Buzuk Bělorusko
Adam Bortlik Adela Dolezalova Česká republika
Jan Burant Eliska Placha Česká republika
ariel zaidman eden zaltsman Izrael
Matyas Hosek Michaela Klementova Česká republika
Daniel Makovec Michaela Borovkova Česká republika
Daniel Boruvka Barbora Boruvkova Česká republika
Mládež Latina (67)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Kristers Smits Elizabeth Shlimovich Spojené státy americké
Filip Chmel Stepanka Dunajova Česká republika
Mark Ziv Adar Moshaof Izrael
Tomer Zveniatsky Stefany Tzukerman Izrael
Egor Nikolaev Aleksandra Raskatova Rusko
Richard Rambousek Veronika Bulirova Česká republika
Itay Shakhtman Revital Elharar Izrael
Ila Sibaev Marina Skorikova Rusko
Martin Ho Suhr Moordieck Emma Rise Adrian Dánsko
Jakub Bruck Anna Riebauerova Česká republika
Tomas Ryva Lenka Kalendova Česká republika
Alexandr Kneschke Evelina Donici Česká republika
Eyal Aataly Karin Kaykov Izrael
GLENN-RICHARD BOYCE CAROLY JANES Anglie
Artem Nasretdinov Elizaveta Semashko Rusko
Patrik Dobrusky Michaela Netolicka Česká republika
Mads Friis Lassen Alva Gerre Dánsko
Stanislav Kuban Sofia Gelienova Slovensko
Volodymyr Zhemelko Sofiia Vantukh Ukrajina
ETHAN BROCK JASMINE SAUNDERS Anglie
Artem Mikhaylov Marina Samsonova Rusko
Lukas Martinek Beata Duchkova Česká republika
Mario Kirsner Adela Kirsner Česká republika
Vladislav Yatkin Anna Rosochinskaya Rusko
Nikita Bugaev Olga Lebedeva Rusko
Jakub Zaoralek Barbora Kolmanova Česká republika
ian shlain biata shindel Izrael
Rasmus Lang Mirjam Koch Estonsko
Lukas Kolar Jasmina Affasova Česká republika
David Jenner Elisabeth Tuigunov Německo
Matvey Korneev Ekaterina Sirotiuk Rusko
Augustinas Trinkus Neda-Elena Salugaite Litva
Pavel Mandlik Sarah Johannesova Česká republika
Jan Vild Sofie Epsteinova Česká republika
Patrik Buda Silvia Budova Slovensko
Sjoerd van Rijn Jordan Koene Nizozemsko
Tomas Cimr Veronika Novakova Česká republika
Egor Filev Sofia Prudnikova Rusko
Erik Heer Juliane Engelke Německo
Vojtech Stritesky Nela Pomahacova Česká republika
Daniel Slovak Kristyna Linhova Česká republika
Josef Paral Adela Fischerova Česká republika
Martin Hlawiczka Joanna Sknouril Česká republika
Dawid Kurzawa Kamilla Anuszkiewicz Polsko
Michal Kummer Petra Rehakova Česká republika
Dmitri Borovski Alisa Alexandrova Finsko
Tomas Kvapil Ellen Musilova Česká republika
Tomas Munzar Eliska Mottlova Česká republika
Rudolf Mistr Monika Indrackova Česká republika
Vojtech Vrablik Klara Havlova Česká republika
Kacper Greczynski Natalia Dabrowska Polsko
Nikita Babaev Michelle Bromberg Kanada
Ondrej Gajdos Zuzana Ruzickova Česká republika
Dominik Hodny Nikola Waldhauserova Česká republika
Daniel Provaznik Veronika Florianova Česká republika
David Jodl Klara Faltusova Česká republika
Krystof Pallas Hana Hendrychova Česká republika
Daniil Ketov Lea Mirmov Německo
Lukas Hosek Veronika Dobrozemska Česká republika
Jan Flachs Leontina Jelinkova Česká republika
Istvan Novak Novak Daniella Sebesi Maďarsko
Mikita Senin Alexandra Buzuk Bělorusko
Adam Bortlik Adela Dolezalova Česká republika
ariel zaidman eden zaltsman Izrael
Daniel Makovec Michaela Borovkova Česká republika
Daniel Boruvka Barbora Boruvkova Česká republika
Dominik Drabik Karolina Omastova Slovensko
Rising Stars Standard (22)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Samuel Texier Anastasia Ponomareva Francie
Mark Verlotski Dina Verlotski Německo
Gandor Lukas Pusch Natalie Německo
Enzo Skoppek Lisa Ramke Německo
Daniel Kecskemeti Barbora Fellinghauerova Česká republika
Stanislav Moiseev Maria Moiseeva Rusko
Oleksii Halaktionov Olha Shadrina Ukrajina
Kaspar Kaldaru Agneta Pukk Estonsko
Vladislav Yatkin Anna Rosochinskaya Rusko
Weiner Thomas Kargl Stefanie Rakousko
Mikhail Bukata Polina Kadushko Bělorusko
Andrei Catalin Otelea Maria Diana Popa Rumunsko
Rares Banu Catinca Banu Rakousko
Hinrich Alex Wingenfelder Sarah Německo
Filip Sabol Anastasia Eremenko Česká republika
Ivan Subbotin Elena Pleshchenko Rusko
Deyan Vlaykov Emily Vlaykova Bulharsko
Jaroslav Ihring Natalia Varechova Slovensko
Jakub Sawicki Dagmara Milek Polsko
Meinrad Wechselberger Franziska Schwarzmuller Rakousko
Alex Koren Ekaterina Novikova Slovensko
Vladislav Iliushenov Natalia Yakovleva Rusko
Rising Stars Latin (29)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Benjamin Becker Natalie Agater Německo
Itay Shakhtman Revital Elharar Izrael
Igor Golovach Michelle-Angela Blank Spojené státy americké
Ila Sibaev Marina Skorikova Rusko
Martin Ho Suhr Moordieck Emma Rise Adrian Dánsko
Volodymyr Zhemelko Sofiia Vantukh Ukrajina
Andrei Catalin Otelea Maria Diana Popa Rumunsko
Gabriel Reikl Julia Osterreicher Rakousko
Matvey Korneev Ekaterina Sirotiuk Rusko
Alexander Horn Valeria Jaeger Německo
Rudolf Bujna Ruth Svandova Česká republika
Tomas Kalous Barbora Novakova Česká republika
Michal Stelmaszczyk Paulina Kucinska Polsko
CARMELO FORESTI ANGELICA ITALIANO Malta
Erik Nemec Sabina Bohacikova Slovensko
Martin Tojnar Katerina Jozifova Česká republika
Filip Sabol Anastasia Eremenko Česká republika
Adam Havel Adriana Srejmova Česká republika
Giiasiddin Bakhtovarshoiev Irirna Berdisa Lotyšsko
Vedran Nedelkovski Isabella Mayr Rakousko
Jaroslav Ihring Natalia Varechova Slovensko
Mikhail Mikhalev Veronika Liskova Česká republika
Istvan Novak Novak Daniella Sebesi Maďarsko
Alex Koren Ekaterina Novikova Slovensko
Robin Goldmann Stefani Ruseva Německo
Daniel Maslak Jana Slezakova Česká republika
Jakub Richtar Viktorie Kaszubova Česká republika
Josef Jasek Marketa Mikulikova Česká republika
Eduardo Rizza Francesca Esmeralda Rizza Kolumbie
Junior I Latina (40)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Philipp Alexander Morlang Eveline Ishchenko Německo
Simon Kral Julie Kubikova Česká republika
Yury Zhuk Ekaterina Luzina Rusko
Michal Malcik Klara Stoklasova Česká republika
Augustas Mikalauskis Auguste Svedaite Litva
David Mihok Julie Ptackova Česká republika
Christian Gruenke Emilie Denius Německo
Maksim Akimov Darina Hutkova Česká republika
Ivan Zhdanov Sofia Prusakova Rusko
Filip Schurmann Nicoletta Lucia Benedetti Česká republika
Filip Mezihorak Klaudie Horatiusova Česká republika
Dominik Novak Natalie Dolezalova Česká republika
Lukas Kotronias Eleni Futerova Česká republika
Jefferson Langenfeld Emilia Niemann Německo
Sebastian Svarc Nathalie Kolstromova Česká republika
Dominik Pochyly Lucie Kohutova Česká republika
Ilya Duginov Sofiya Monya Rusko
Filip Horak Karolina Plna Česká republika
Matej Scepka Kristyna Gertnerova Česká republika
Vojtech Kovarnik Anna Jiskova Česká republika
Ondrej Routa Petra Vetrovska Česká republika
Fabian Gregoriades Anna Kucerova Česká republika
Jan Forejt Klara Koubova Česká republika
Adam Slepicka Jana Klapova Česká republika
Anton Siff Katerin Matvejeva Estonsko
Martin Maschke Nikola Pavlickova Česká republika
Mateusz Stawowy Sara Silva Polsko
Piotr Jagla Marta Silva Polsko
Nikita Kilievoi Anna-Maria Pogrebnaja Estonsko
Michal Badej Anastasia Ivankova Česká republika
Vojtech Smolucha Anastasia Zhydovska Česká republika
Denis Masa Alice Maskova Česká republika
Petr Kolarik Nela Samsonkova Česká republika
Jakub Dusa Lara Hamranova Slovensko
Daniil Gont Janna Tarnorutskyi Německo
Simon Bortlik Sara Dolezalova Česká republika
Dominik Veverka Julie Kasalkova Česká republika
Adam Pragr Amalie Rumpikova Česká republika
Matyas Grossmann Linda Ondrusova Česká republika
Kipras Kura Aleksandra Chizhik Litva
Junior I Standard (26)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
christian lindmair eliana rensch Německo
Yury Zhuk Ekaterina Luzina Rusko
Michal Malcik Klara Stoklasova Česká republika
Augustas Mikalauskis Auguste Svedaite Litva
David Mihok Julie Ptackova Česká republika
Christian Gruenke Emilie Denius Německo
Maksim Akimov Darina Hutkova Česká republika
Ivan Zhdanov Sofia Prusakova Rusko
Jan Vavra Valerie Kavkova Česká republika
Lukas Kotronias Eleni Futerova Česká republika
Ilya Duginov Sofiya Monya Rusko
Ondrej Routa Petra Vetrovska Česká republika
Fabian Gregoriades Anna Kucerova Česká republika
Jan Forejt Klara Koubova Česká republika
Adam Slepicka Jana Klapova Česká republika
Anton Siff Katerin Matvejeva Estonsko
Mateusz Stawowy Sara Silva Polsko
Piotr Jagla Marta Silva Polsko
Nikita Kilievoi Anna-Maria Pogrebnaja Estonsko
Michal Badej Anastasia Ivankova Česká republika
Vojtech Smolucha Anastasia Zhydovska Česká republika
Adam Polasek Dominika Nadova Česká republika
Jakub Dusa Lara Hamranova Slovensko
Simon Bortlik Sara Dolezalova Česká republika
Dominik Veverka Julie Kasalkova Česká republika
Kipras Kura Aleksandra Chizhik Litva
Junior II Latina (49)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Ondrej Vokurka Eliska Hrebickova Česká republika
ariel zaidman eden zaltsman Izrael
David Jenner Elisabeth Tuigunov Německo
idan attias moran moshe Izrael
Valerii Shylo Mariia Soldatenko Ukrajina
Vladimir Ivanov Anastasia Muliukina Rusko
Artem Mikhaylov Marina Samsonova Rusko
Boguslav Lavryk Anna-Viktoriya Kurylyak Ukrajina
Stepan Hruska Valerie Latalova Česká republika
Filip Pribyl Laura Kopecka Česká republika
Adam Cadilek Anna Blokesova Česká republika
Lukas Michalek Hana Osickova Česká republika
ian shlain biata shindel Izrael
Alessandro Novikau Anastasija Dittmar Německo
Roy Kricheli Mariia Riabushkina Rakousko
Jan Vlcek Petra Priplatova Česká republika
Filip Horak Karolina Plna Česká republika
Ondrej Routa Petra Vetrovska Česká republika
Jedrzej Kasprzak Wiktoria Pastwa Polsko
Dominik Mylek Michaela Bajgarova Česká republika
Vitek Svitak Karla Stejskalova Česká republika
Artem Lobanov Varvara Serova Rusko
Patrik Kotronias Valentyna Plischkeova Česká republika
Jakub Zima Natalie Bernatova Česká republika
Matvey Khlebnov Varvara Goncharenko Rusko
Vilem Kuntos Vendula Kabrtova Česká republika
Adam Lasik Nicol Rabihova Česká republika
Jan Forejt Klara Koubova Česká republika
RUSZKOWSKI TOMASZ MOZDYNIEWICZ JULIA Polsko
Martin Maschke Nikola Pavlickova Česká republika
Matej Kudlac Kristina Gregrova Česká republika
Mikita Buyel Maria Moiseeva Bělorusko
Matyas Felcman Lucie Ruzickova Česká republika
Marc Mateos Aparicio Canton Stella Akopian Španělsko
Justin Elert Alexia Lebedew Německo
Toparcean Raul Beissel Julia Rakousko
Daniel Florian Linda Kasalova Česká republika
Ondrej Gajdos Zuzana Ruzickova Česká republika
Dominik Hodny Nikola Waldhauserova Česká republika
Michal Badej Anastasia Ivankova Česká republika
Nojus Rascius Vaiva Paulauskaite Litva
bogdan demidenko darya menyaylo Rusko
Markus Muett Kathrin Klass Německo
Lukas Hosek Veronika Dobrozemska Česká republika
Adam Bortlik Adela Dolezalova Česká republika
Vojtech Blazek Adela Neradova Česká republika
Dominik Veverka Julie Kasalkova Česká republika
David Ondrus Sara Kuncakova Česká republika
Daniel Boruvka Barbora Boruvkova Česká republika
Junior II Standard (46)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
christian lindmair eliana rensch Německo
ariel zaidman eden zaltsman Izrael
David Jenner Elisabeth Tuigunov Německo
idan attias moran moshe Izrael
Shon Potashnik Carolin Elharar Izrael
Vladimir Ivanov Anastasia Muliukina Rusko
Artem Mikhaylov Marina Samsonova Rusko
Boguslav Lavryk Anna-Viktoriya Kurylyak Ukrajina
Stepan Hruska Valerie Latalova Česká republika
Filip Pribyl Laura Kopecka Česká republika
Adam Cadilek Anna Blokesova Česká republika
Lukas Michalek Hana Osickova Česká republika
meir elkeslassy shiraz ately Izrael
Alessandro Novikau Anastasija Dittmar Německo
Roy Kricheli Mariia Riabushkina Rakousko
Jan Vlcek Petra Priplatova Česká republika
Matyas Vitecek Johana Vanacova Česká republika
Ondrej Routa Petra Vetrovska Česká republika
Jedrzej Kasprzak Wiktoria Pastwa Polsko
Artem Lobanov Varvara Serova Rusko
Patrik Kotronias Valentyna Plischkeova Česká republika
Matvey Khlebnov Varvara Goncharenko Rusko
Vilem Kuntos Vendula Kabrtova Česká republika
Adam Lasik Nicol Rabihova Česká republika
Jan Forejt Klara Koubova Česká republika
Michael Bejr Sofie Prochazkova Česká republika
RUSZKOWSKI TOMASZ MOZDYNIEWICZ JULIA Polsko
Aleksey Bessonov Evgenia Kolmagorova Rusko
Slavoev Martin Lax Fabien Charlott Německo
Mikita Buyel Maria Moiseeva Bělorusko
Tomas Kvapil Ellen Musilova Česká republika
Matyas Felcman Lucie Ruzickova Česká republika
Marc Mateos Aparicio Canton Stella Akopian Španělsko
Viktor Helmich Helena Hola Česká republika
Ondrej Gajdos Zuzana Ruzickova Česká republika
Dominik Hodny Nikola Waldhauserova Česká republika
Michal Badej Anastasia Ivankova Česká republika
bogdan demidenko darya menyaylo Rusko
Josef Kuca Daniela Serakova Česká republika
Markus Muett Kathrin Klass Německo
Adam Bortlik Adela Dolezalova Česká republika
Vojtech Blazek Adela Neradova Česká republika
Dominik Veverka Julie Kasalkova Česká republika
Matyas Hosek Michaela Klementova Česká republika
Timotej Klacko Karolina Komackova Slovensko
Daniel Boruvka Barbora Boruvkova Česká republika
Senior I Standard (27)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Christian Holderried Daniela Saurle-Holderried Německo
Pasi Rautio Minttu Pajunen Finsko
Fabian Wendt Anne Steinmann Německo
Karsten Schroeder Christine Rothe Německo
Zaminer Jan Brisam-Zaminer Muna Německo
Milan Sedlar Martina Grosupova Česká republika
Miroslav Koula Jana Michelova Česká republika
Robert Rothmiller Yvonne Rothmiller Německo
Ronald Pux Sabine Pux Rakousko
Pavel Cadilek Karolina Cadilkova Česká republika
Ruben Viciana Eva Moya Španělsko
Volker Hoschke Anja Munk Německo
Richard Botik Alice Pokorna Česká republika
Janis Berzins Xiuyi Dong Norsko
Vladimir Mika Marie Kucerova Česká republika
ERHARDT KORF MONICA KORF Jižní Afrika
Attila Kovacs Linda Skoglund Švédsko
Petr Bayerle Barbora Snajderova Česká republika
Martin Petrik Marie Dolezelova Česká republika
Roman Koci Irena Kustkova Česká republika
Bogdan Kostov Megumi Miyashita Česká republika
Roman Vseticka Martina Jalovecka Česká republika
Zdenek Kitler Petra Kitlerova Česká republika
Karel Strzanovsky Anna Biernatova Česká republika
Evgeny Olkov Marina Belyaeva Rusko
Jaroslav Cekl Dagmar Ceklova Česká republika
Tomas Rimkus Nerija Surblyte Litva
Senior I Latina (13)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Pasi Rautio Minttu Pajunen Finsko
Jan Beranek Pavla Berankova Česká republika
Stanislav Durchanek Katerina Sebkova Česká republika
Zaminer Jan Brisam-Zaminer Muna Německo
Miroslav Kaplan Kristyna Kaplanova Česká republika
Pavel Cadilek Karolina Cadilkova Česká republika
Josef Kukan Barbora Kukan Česká republika
Ruben Viciana Eva Moya Španělsko
Bohuslav Dusek Andrea Duskova Česká republika
Janis Berzins Xiuyi Dong Norsko
Umberto Abbatangelo Luna Indriolo Itálie
Paolo Croce Petra Kaskova Itálie
Kamil Malinka Katarina Malinkova Slovensko
Senior II Standard (47)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Zbigniew Rybarczyk Anke Schmidt Německo
Dalimil Novobilsky Pavla Novobilska Česká republika
helmut lindmair diana stuber Německo
Patrick van der Meer Sabrina van der Meer Německo
Christian Holderried Daniela Saurle-Holderried Německo
Pierre PAYEN Isabelle REYJAL Francie
Radek Pipal Jana Pazderova Česká republika
Ingo Bauer Sandra Fursattel Německo
Pavel Hrabal Lenka Hrabalova Česká republika
Lukas Povolny Katerina Novakova Česká republika
Stefano Santucci Verusca Pallini Itálie
Haul Michael Haul Larissa Německo
Ulrich Spanka Jekaterina Spanka Německo
Aiuto Valerio Aiuto Rosetta Německo
Roberto Destri Giuseppina Lentini Itálie
Miroslav Koula Jana Michelova Česká republika
Milan Jandejsek Jana Pavlova Česká republika
Roman Skyba Jana Skybova Česká republika
Steffen Kniestedt Antje Kniestedt Německo
Pfeiffer Peter Pfeiffer Miriam Německo
Jens Uwe Deutschmann Anett Doscher Německo
Karel Pleyer Radka Pleyerova Česká republika
Jens Riedel Silka Riedel Německo
Bohuslav Dusek Andrea Duskova Česká republika
Jiri Vesely Zdenka Vesela Česká republika
Libor Blazek Dana Zelezna Česká republika
ERHARDT KORF MONICA KORF Jižní Afrika
Attila Kovacs Linda Skoglund Švédsko
Vana Philipp Stadtler Corina Německo
Andres Joeleht Anu Joeleht Estonsko
Orest Janecek Lenka Mila Česká republika
Pavel Kusicka Romana Kusickova Česká republika
Jiri Brich Jitka Brichova Česká republika
Ales Kaspar Michaela Sofkova Česká republika
Ivo Simacek Katerina Bendova Česká republika
Evgeny Olkov Marina Belyaeva Rusko
Harald Ebner Barbara Wanek-Zajic Rakousko
Petr Florian Michaela Florianova Česká republika
Jan Mlejnsky Pavla Kaminkova Česká republika
Tomas Chudarek Martina Chudarkova Česká republika
Jan Mokris Vera Mokrisova Česká republika
Konstantin Maletz Corina Maletz Česká republika
Bernhard Fuss Sonja Fuss Německo
Jan Matousek Vera Matouskova Česká republika
Hans Mistelberger Gertrude Kopp Rakousko
Vaclav Skalicky Iva Skalicka Česká republika
Stanislav Lesak Alzbeta Lesakova Česká republika
Senior III Standard (48)
Muž Žena
Jméno Přijmení Jméno Přijmení Země
Bernhard Duerr-Klede Regina Klede Německo
Caroline Madelene Broersma Vesper Bertus Vesper Nizozemsko
Abelbeck Juergen Abelbeck Birgit Německo
Alexander Schuermann Gisela Schuermann Německo
Antonio Lagunas Marin Matilde Sauceda Parejo Španělsko
Juergen Lueders Karin Lueders Německo
Jurgen Kleinhans Karin Kleinhans Německo
Bernd Schulze Heike Schulze Německo
Martin Zinsler Eva Dvorak Rakousko
Heinrich Kreilein Marion Kreilein Německo
Michael Pfitzner Ingeborg Pfitzner Německo
Peter Gleiszner Sabine Zwick Rakousko
Roman Skyba Jana Skybova Česká republika
Jos Ceelen Parmis Siami Araghi Nizozemsko
Giovanni LOMARTIRE Lucia TRIPPA Itálie
Uwe Rosenkranz Marion Rosenkranz Německo
Jiri Cinybulk Vera Krejcova Česká republika
Emil Gajda Dorota Gajda Polsko
Piotr Misztal Monika Misztal Polsko
Sergio Dodaro Francesca D' Aviri Německo
Denis Bourgeois Marie Magdalena Dufkova Francie
Tamas Schubert Baerbl Schubert Německo
Andres Joeleht Anu Joeleht Estonsko
Rudolf Grad Sylvia Grad Rakousko
Frank Grosse Eveline Grosse Německo
Thierfelder Eckhard Deumer Sylvia Německo
Ladislav Peresty Sarka Peresta Česká republika
Jouko Leppala Helja Leppala Finsko
Wolfgang Hoft Birgit Hoft Německo
Tomas Marx Blanka Marxova Česká republika
Albert Rommel Andrea Rommel Rommel Německo
Michal Taborsky Irena Krizova Česká republika
Robert Dub Schaefer-Nouza Syliva Rakousko
Soellner Karsten Soellner Anett Německo
Michael Gross Regina Gross Německo
Jan Hon Jaroslava Honova Česká republika
Erich Boenisch Christiana Boenisch Rakousko
Michael Pauser Claudia Molecz Rakousko
Bohuslav Benysek Lenka Benyskova Česká republika
Jaromir Stolba Zuzana Stolbova Česká republika
Jiri Plsek Jana Plskova Česká republika
Frantisek Kulhavy Ladislava Kulhava Česká republika
Ivan Benko Miroslava Benkova Slovensko
Ales Kacafirek Eva Suchanova Česká republika
Josef Stehlik Eva Stehlikova Česká republika
Jaroslav Zeman Petra Zemanova Česká republika
Hans Mistelberger Gertrude Kopp Rakousko
Gunnar Arlt Birgit Arlt Německo