Soutěžící

O Prague Open Dance Festival

Prague Open Dance Festival (PODF) je největší mezinárodní taneční soutěž v České republice, která se bude konat 12. - 13. září 2020 v nádherných prostorech Fora Karlín. U příležitosti 15. výročí jsme založili novou tradici a to v podobě jedinečné opening night, která tento rok proběhne 11. září a nese název NINE

Proč soutěžit na PODF?

Prague Open Dance Festival je tradiční soutěž v centru Evropy, v Praze. Praha je výborně dostupná, jak letecky, tak automobilem, nebo vlakem.  Soutěžit se bude po Grand Slamu v nejprestižnější kategorii soutěží World Open a dalších WDSF soutěžích v několika věkových kategoriích.
 
Nově se můžete těšit na prostornější moderní taneční sál s klimatizací a výbornou akustikou. V nových prostorech Fora Karlín nechybí čisté, příjemné zázemí a široký sortiment občerstvení. Bezchybná organizace bez zdržení je v Praze samozřejmostí.
 
Klademe důraz na odbornost poroty a splnění všech WDSF pravidel pro získání, co největší bonifikace, která se na PODF zpravidla pohybuje kolem 120%. Pravidelně taneční soutěž navštěvují top páry ze světového ranklistu a Prague Open se tak řadí mezi jednu z nejoblíbenějších soutěží.

Místo konání

Od roku 2018 se Prague Open přestěhoval do nových prostorů Fora Karlín. Na co se můžete těšit? Na prostorný moderní sál s výbornou akustikou, profesionálně ozvučený a osvětlený. Navíc jsou celé prostory vybaveny klimatizací.

Forum Karlín, Pernerova 652/51, 186 00 Praha 8

Souhlasím
###message